Nasi Wykładowcy

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych Wykładowców.

Elżbieta Chojnowska-Mettananda


Z wykształcenia mgr inż. chemik. Dyplom inżyniera na Politechnice szczecińskiej w 1968r. Dyplom magistra inż. na Politechnice Śląskiej w 1974r. Pracowała w przemyśle i 20 lat na Politechnice Szczecińskiej na etacie naukowo badawczym oraz 2 lata na Uniwersytecie Szczecińskim jako starszy wykładowca. Wiedzą i umiejętnościami zdobytymi u wybitnych mistrzów i nauczycieli dzieli się ze słuchaczami Ośrodka Szkoleniowego Ostium. Prowadzi Studium Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Certyfikaty i dyplomy…

Czytaj więcej…

Jadwiga Mirecka


Posiada wykształcenie przyrodnicze. Ukończone studia na Wydziale Zootechnicznym WSR w Szczecinie. Pracowała zawodowo w Wojewódzkiej Stacji Oceny Zwierząt w Szczecinie, Hortexie i w Pomorskim Towarzystwie Psychotronicznym w Ośrodku Szkoleniowym OSTIUM jako dyrektor. Zainteresowania to wszechświat, ludzie i ich wzajemne relacje. Od dawna zgłębia różne dziedziny psychotroniczne, a szczególnie sztuki mantyczne związane z określeniem miejsca człowieka w świecie i przewidywaniem przyszłości. Prowadziła wykłady w Zamku Książąt Pomorskich i na Targach Sydonia z tematów: Tarota, chiromancji, aniołów i mandali.

Czytaj więcej…

Danuta Zawiszewska


Posiada wykształcenie techniczne. Ukończyła Pomaturalną

Szkołę Techniczną – Wydz. Dróg i Mostów. Pracowała w budownictwie na stanowisku kierowniczym. Początki zainteresowania ezoteryką zaczęły się od poznanian we własnym zakresie zasad działania Feng Shui, wiedzę czerpała z książek i obserwacji praw natury.

Czytaj więcej…

Henryka Andrearczyk


Szczecinianka ur.w 1952r. Z wykształcenia laborant – chemik oraz od 20 lat terapeuta uzależnień. Zawsze pociągały ją tajemnice natury i jej niewidzialne siły. Swoje poszukiwania oparła na literaturze z dziedziny ezoteryki, parapsychologii, psychotroniki, filozofii i fizyki kwantowej. Zafascynowana poznawaniem i odkrywaniem złożoności niewidzialnych zjawisk rozwijała i pogłębiała swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach w Pomorskim Towarzystwie Psychotronicznym oraz w innych miejscach i miastach.
Ukończone kursy:
Radiestezja – Leokadia Podchorecka /PTP/
Podstawy astrologii – Alma Papsa-Niezabitowska i Jolanta Welter /PTP/
Chiromancja – Jadwiga Mirecka /PTP/
Runy – Joanna Pawłowicz /PTP/ i Tomasz Edmund Drachal
Numerologia – Andrzej Urbański i Małgorzata Brzoza /PTP/
Numerologia – Natasz Czermińska
Numerologia chińska – Jacek Grzegorz Turant
Cyfrologia – Aleksander Sawa
Kalendarz Majów – Jadwiga Zielińska /PTP/ i Hanna Kotwicka
Anioły kabalistyczne – Natasza Czermińska
Feng Shui – Jacek Grzegorz Turant
Uzdrawianie praniczne – metoda mistrza Choa Kok Sui
Kinezjologia Edukacyjna wg metody Denisona
Neurolingwinistyczne Programowanie /NLP/ – Barbara Stawarz
Zostań managerem swojego życia – Sławomir Kruszyński

Maria Jolanta Augustyn


Mistrzyni Reiki USUI SHIKI RYOHO. Dowiedz się więcej o Wykładowcy (pobierz dokument PDF)

Marek Bożys


Jestem radiestetą kwalifikowanym pierwszego stopnia od 1986 r. Radiestezją interesuję się od dawna. Obecnie prowadzę SEKCJĘ RADIESTEZJI w Pomorskim Towarzystwie Psychotronicznym w Szczecinie, z którym jestem związany od 1984 r.